Milí naši verní – menej verní – všetci krásni a vzácni klienti – priatelia.

👋

Pripravili sme pre vás niekoľko noviniek. Loca je miestom pre všetky vekové kategórie. Práve v tomto duchu sme obohatili možnosti nášho štúdia.

Do pozornosti Vám dávame Deň otvorených dverí 25.9. #LOCAOPEN– príďte na kávičku, limonádu, cvičenie, ktoré budú v tento deň GRÁTIS. Privedte nikoho ,kto by sa chcel zoznámiť s Locou. Budeme tam my, vaši #locagang, radi vás prevedieme a znova sa aj pri ľúbeznej kávičke porozprávame. Posledné voľné miesta na cvičenie nájdete v systéme.

LOCA NOVINKY Nový rozvrh od 19.9.2021 Do rozvrhu pribudli nové hodiny jogy – zamerané viac na silu, na progres, viac na dodržiavanie správnosti prevedenia jogových asán. Lekcia jógy pre deti (3-6 rokov), jóga pre športovcov (10-15 rokov), jóga pre mužov (bez vekových obmedzení!).

Tanečné lekcie s Mashou.#hotandsexyOd 13.9. sa môžeš e-mailom prihlásiť na uzavretý kurz tanca, ktorý bude vždy v pondelok, 19:15. Počet dievčat v skupine je 10. Skupina sa uzavrie vo forme kurzu, aby tak mohla vzniknúť otvorená skupinka, ktorá túži po uvoľnení, hľadaní ženskosti a voľnosti v dôvernom prostredí. Okrem uzavretého kurzu sú späť obľúbené lekcie Twerk!

LOCA cardio kurzyso Syskou. Od 13.9. sa prihlás na mesačný kurz intenzívneho kardia – BODY ART Extreme. Tréning bude vždy v stredu – čaká Ťa 45 minút intenzity bez prestávky, zameranej vždy na inú časť tela. Na začiatku pomenujes svoj cieľ – ktorý naštartuješ s lektorkou tak ,aby si si nastavila správne cvičebné návyky a videla v cvičení progres a radosť. Ak sa cítiš na Jumping a chceš vyskúsať všetky jeho fromy a variácie, ponúkame Ti kurz Jumping Extra, každý piatok 18:15. Cena kurzu je 24,- EUR/ 4 lekcie. Cena jednorázovej lekcie 7,- EUR.

Splnové meditácie s Adrikou. Vždy v obdobi pred splnom budeme aktívne pracovať s uvoľňovaním tela a mysle prostredníctvom dychových techník. Harmonizovať svoje telo prostredníctvom terapeutických nástrojov a vkladať si zámer do ďalšieho obdobia. Prostredníctvom prehĺbenia pozornosti do svojho vnútra budeme objavovať svoju najčistejšiu podstatu. Aktuálny dátum nájdeš vždy v našom rozvrhu. Jednorazový vstup 10,- EUR.

Masáže MIND Radi by sme Vám dali do pozornosti našu relaxačnú terapeutickú sálu MIND, kde sa môžeš objednať na svoju masáž či hodinu fyzio, terapie. Cena hodinovej masáže je 30,- EUR. Maséri Martin ,Tomáš a Veronika sú kvalifikovaní terapeuti. Majú dlhoročnú prax z nemocníc, kúpeľov a venujú sa rôznym technikám.

🍋Čo ešte?

Loca je priestor na prenájom aj vašej rodinnej oslavy. Hodinový nájom začína už na sume 10,- EUR. Súčasťou nášho štúdia je aj LoCafé kaviareň, kde každý pondelok a v stredu nájdeš čerstvé proteinové poháriky a koláčiky od ProCakery. Čokoládový fit brownies a cheesecakes od Dolce Positivo. Limonády od slovenských výrobcov Vlčie sirupy. Terapeutické kamene, vonné tyčinky, šalvia na očistenie priestoru, ale tento štandart už u nás poznáte.

Pripravujeme pre vás Jogovo-relaxačný pobyt v Banskej Štiavnici (14.- 17.10.) Jumping párty Halloween (31.10.) Sound healing workshop Babský deň a SWAP oblečenia

Sme a budeme. Všetci, ktorí otvárate dvere do Locy, ste súčasťou nášho príbehu.

Tešíme sa na vás.

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.