Milí naši verní – menej verní – všetci krásni a vzácni klienti – priatelia.

👋

Pripravili sme pre vás niekoľko noviniek. Loca je miestom pre všetky vekové kategórie. Práve v tomto duchu sme obohatili možnosti nášho štúdia.

Do pozornosti Vám dávame Deň otvorených dverí 25.9. #LOCAOPEN– príďte na kávičku, limonádu, cvičenie, ktoré budú v tento deň GRÁTIS. Privedte nikoho ,kto by sa chcel zoznámiť s Locou. Budeme tam my, vaši #locagang, radi vás prevedieme a znova sa aj pri ľúbeznej kávičke porozprávame. Posledné voľné miesta na cvičenie nájdete v systéme.

LOCA NOVINKY Nový rozvrh od 19.9.2021 Do rozvrhu pribudli nové hodiny jogy – zamerané viac na silu, na progres, viac na dodržiavanie správnosti prevedenia jogových asán. Lekcia jógy pre deti (3-6 rokov), jóga pre športovcov (10-15 rokov), jóga pre mužov (bez vekových obmedzení!).

Tanečné lekcie s Mashou.#hotandsexyOd 13.9. sa môžeš e-mailom prihlásiť na uzavretý kurz tanca, ktorý bude vždy v pondelok, 19:15. Počet dievčat v skupine je 10. Skupina sa uzavrie vo forme kurzu, aby tak mohla vzniknúť otvorená skupinka, ktorá túži po uvoľnení, hľadaní ženskosti a voľnosti v dôvernom prostredí. Okrem uzavretého kurzu sú späť obľúbené lekcie Twerk!

LOCA cardio kurzyso Syskou. Od 13.9. sa prihlás na mesačný kurz intenzívneho kardia – BODY ART Extreme. Tréning bude vždy v stredu – čaká Ťa 45 minút intenzity bez prestávky, zameranej vždy na inú časť tela. Na začiatku pomenujes svoj cieľ – ktorý naštartuješ s lektorkou tak ,aby si si nastavila správne cvičebné návyky a videla v cvičení progres a radosť. Ak sa cítiš na Jumping a chceš vyskúsať všetky jeho fromy a variácie, ponúkame Ti kurz Jumping Extra, každý piatok 18:15. Cena kurzu je 24,- EUR/ 4 lekcie. Cena jednorázovej lekcie 7,- EUR.

Splnové meditácie s Adrikou. Vždy v obdobi pred splnom budeme aktívne pracovať s uvoľňovaním tela a mysle prostredníctvom dychových techník. Harmonizovať svoje telo prostredníctvom terapeutických nástrojov a vkladať si zámer do ďalšieho obdobia. Prostredníctvom prehĺbenia pozornosti do svojho vnútra budeme objavovať svoju najčistejšiu podstatu. Aktuálny dátum nájdeš vždy v našom rozvrhu. Jednorazový vstup 10,- EUR.

Masáže MIND Radi by sme Vám dali do pozornosti našu relaxačnú terapeutickú sálu MIND, kde sa môžeš objednať na svoju masáž či hodinu fyzio, terapie. Cena hodinovej masáže je 30,- EUR. Maséri Martin ,Tomáš a Veronika sú kvalifikovaní terapeuti. Majú dlhoročnú prax z nemocníc, kúpeľov a venujú sa rôznym technikám.

🍋Čo ešte?

Loca je priestor na prenájom aj vašej rodinnej oslavy. Hodinový nájom začína už na sume 10,- EUR. Súčasťou nášho štúdia je aj LoCafé kaviareň, kde každý pondelok a v stredu nájdeš čerstvé proteinové poháriky a koláčiky od ProCakery. Čokoládový fit brownies a cheesecakes od Dolce Positivo. Limonády od slovenských výrobcov Vlčie sirupy. Terapeutické kamene, vonné tyčinky, šalvia na očistenie priestoru, ale tento štandart už u nás poznáte.

Pripravujeme pre vás Jogovo-relaxačný pobyt v Banskej Štiavnici (14.- 17.10.) Jumping párty Halloween (31.10.) Sound healing workshop Babský deň a SWAP oblečenia

Sme a budeme. Všetci, ktorí otvárate dvere do Locy, ste súčasťou nášho príbehu.

Tešíme sa na vás.

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.