Vzácny náš klient,

blíži sa koniec trošku zvláštneho leta. Takmer akoby ani nebolo…,

Predpokladáme, že práve dávate svoj posledný plavkový mód. My sa ladíme na nákup školských pomôcok a zároveň počas posledných dní prázdnin finišujeme s novinkami pre vás.

Vážime si vaše naladenie, súznenie, podporu, ktorú nám vašimi návštevami dávate. Toto leto bolo pre nás v Loce prvé, kedy sme každy deň cvičili s vami.

Je to pre nás veľá motivácia, ďalej tvoriť pre vás.

Čo nové od septembra ?

Nový ROZVRH – 30.8. sa objaví v našom rezervačnom systéme. Vždy bude aktuálny na dva týždne dopredu. Čo je v rozvrhu nové? Pridali sme hodiny, o ktoré ste nás žiadali. 

Do budúcna budeme pokračovať , dopĺňať ďaľšie cvičenia.

Od septembra pridávame :

  • viac hodín jógy – Jóga pre začiatočníkov pondelok 19,15 hod , ranná power jóga utorok a štvrtok 8,00 hod, business jóga s proteínovými raňajkami každú stredu 7:30, Relax jóga streda 19,15hod , Jóga mindfulness (otvorený kurz jogy a meditácie) vždy vo štvrtok 18,30hod , Loca jóga v piatok o 18,30hod

  • rôznorodosť hodín pilatesu – Pilates Core utorok 18,30 hod, Pilates Dynamic streda 18,00hod, Pilates Clasic pondelok 16:45, štvrtok 16,00 hod.

  • BAX v stredu ráno 7,30 hod + raňajky a kávička k tomu

  • cez obed si odskoč do Locy /utorok a štvrtok/ 11,30 hod Fatburner – spališ definitívne celý mini-tuk ktorý vlastníš

  • piatok prid k nám so svojou ratolesťou, 18,20hod tematické hodiny pre deti a Ty si dáš Loca YOGU alebo decko bieleho:)

  • tanečné školy pre deti , vždy v týždni od 15,00 – 17,00 hod.

Kaviareň LoCafé, kde je MIER nie len na našej stene, ale zároveň v prístupe k vám, našim klientom. Do našej kaviarne pribudli  novinky, nealko nápoje, proteinové drinky, spaľovače tukov, proteínové pudingy a muffinky.

Pre držiteľov permanentiek, zaplať 5 kávičiek a ďalšiu máš grátis.

LOCAShop: pridali sme pre vás nové kamene s energiou, ktorú pre seba práve potrebujete.Každý náramok, šperk, kameň je vyberaný osobne-nami. Ku kúpe minimálne dvoch výrobkov dostávate od nás osobnú kartu so zámerom. Maľovanú s podporou energie, ktorá je pre vás dôležitá.

Podujatia,  ktoré sme avizovali budú už v septembri .

Už 5.9. veľká Jumping párty

9:00-9:10 úvodné predstavenie soboťnajších cvičení, workshopov a nového rozvrhu

9:10-9:30 zahrievačka + strečing

9:30-10:00 Jumping Basic s Baškou a Sonyou

10:00-10:10 pauza

10:10-11:00 Jumping + so Sys, Baškou a Sonyou

26.9. Local party – cvičenia gratis počas celého dňa. Prídte skúsiť zdarma so svojim priateľom, blízkym, známym cvičenie, na ktoré bežne u nás nechodíte. Možno vás osloví a vy získate komplexnejšiu informáciu o možnostiach vášho tela i vašej mysle. Čoskoro v našom rozvrhu nájdi svoji vybranú hodinu a prihlás seba a kamošku, partnera, priateľa.

 

 

 

 

A čo viac ? To na čo ste si u nás zvykli zostava nezmenené. Ak vám niečo chýba, hovorte, píšte, volajte.

Sme tu pre vás.

Loca a jej tím.

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.