Svetlo na konci tunela… Nie nie – toto je svetlo v našom tuneli. :)

Svetlo v chodbe našej Locy. Chodba – momentálne presnejšie je to skutočne TUNEL, ktorý rozdeľuje Dušu Silu a Život

Po dlhšom čase sa chceme podeliť o naše Loca putovanie za vysneným miestom. Ak vám ešte nedošla trpezlivosť, tak prosíme, aby ste ešte chvíľu vydržali. Plánovaný a pôvodný termín nášho otvorenia bol september . Teraz by sme s malou dušičkou, skúsenosťami so stavbou a úradmi radi zdieľali, že pred vianočným stromčekom si nájdete vstup na naše hodiny.

Posledné dni sme v Loce non-stop, aj víkendy – otvárame o 7,30 a zatvárame po 22,00. Presne tak ako to v našej Loce bude.

To čo chceme priniesť je projekt, ktorý budeme budovať a vylaďovať postupne, dlhodobo. Našli sme miesto, ktoré nám dovoľuje dotvárať vnútorný aj vonkajší priestor s ďalšími službami.

Starostlivo vyberáme dizajn – sami podľa svojho cítenia. Počúvame vaše hlasy, čítame vaše správy, odporúčania. Načúvame pocitom. V starej LOCE ste si pochvaľovali atmosféru, komunikáciu, spájanie ľudí. To je jednoznačne naša priorita. Je našim želaním vybudovať miesto, ktoré bude dostupné všetkým vekovým kategóriám, pohlaviam a pozor aj PSOM !!! /dobre teda aj tigre môžu/.

A čo teda za dverami LOCY nájdeš?

Takže späť do TUNELA kde sa rozhodneš, ktoré dvere otvoríš. A kľudne v ňom chvíľku môžeš aj ostať.

Pokoj v sále DUŠA Pevné telo v sále SILA ŽIVOT v sále, kde si dáš s nami vegánsku kávičku, vyberieš si z ponuky zdravých maškŕt, kúpiš legíny, nekonečnú permanentku na šťastie . Na poschodí ŽIVOTA Ta čaká relax zóna, okno do duše 😉. Na poschodí sa môžeš stretnúť so svojim koučom, trénerom, terapeutom, objednať sa na stretko, alebo len tak poklebetiť.

Tento týždeň uzatvárame výber lektorov, budúci zdieľame cvičenia a termíny v rozvrhu, aby ste mali čas sa vyjadriť.

Na záver sa vrátim k svetlu podstatnému na konci tunela. Svetlo priniesli chlapci Adam a Aďko, Maťo a Laci, jogíni-začiatočníci, ktorí výrazne pohli s celou stavbou.

Miestnosti sú vo finále – čaká nás zariadiť kúpeľne – budú konkrétne 4, 7 toaliet, 5 spŕch. Položíme podlahy – založíme zakúpené lustre, došijeme závesy .Postavíme bar a to už tento týždeň!!! Zapneme kávovar … myčku … ventilátory … pomóóóóc —- však toho je ešte🙈 Makáme – a po pravde – sme vyčerpaní, avšak každý deň silnie náš vnútorný pocit, že to bude MEGA. Keď je zle, postavíme sa do stredu tunela. Vidíme svetlo. A cítime… Bude to v decembri. Bude to !!!

MEGA LOCA FAJN.

A FAN.

Neprestávajte nám prosím veriť, veľmi nám to pomáha. A kto dočítal až sem, nech nezabudne – LEŤ A SVIEŤ, AJ KEĎ JE TMA!

stavbyvedúca & inšpektorka BOzP vaše Adriana Zemkova Sylvia Baslarová

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.