Svetlo na konci tunela… Nie nie – toto je svetlo v našom tuneli. :)

Svetlo v chodbe našej Locy. Chodba – momentálne presnejšie je to skutočne TUNEL, ktorý rozdeľuje Dušu Silu a Život

Po dlhšom čase sa chceme podeliť o naše Loca putovanie za vysneným miestom. Ak vám ešte nedošla trpezlivosť, tak prosíme, aby ste ešte chvíľu vydržali. Plánovaný a pôvodný termín nášho otvorenia bol september . Teraz by sme s malou dušičkou, skúsenosťami so stavbou a úradmi radi zdieľali, že pred vianočným stromčekom si nájdete vstup na naše hodiny.

Posledné dni sme v Loce non-stop, aj víkendy – otvárame o 7,30 a zatvárame po 22,00. Presne tak ako to v našej Loce bude.

To čo chceme priniesť je projekt, ktorý budeme budovať a vylaďovať postupne, dlhodobo. Našli sme miesto, ktoré nám dovoľuje dotvárať vnútorný aj vonkajší priestor s ďalšími službami.

Starostlivo vyberáme dizajn – sami podľa svojho cítenia. Počúvame vaše hlasy, čítame vaše správy, odporúčania. Načúvame pocitom. V starej LOCE ste si pochvaľovali atmosféru, komunikáciu, spájanie ľudí. To je jednoznačne naša priorita. Je našim želaním vybudovať miesto, ktoré bude dostupné všetkým vekovým kategóriám, pohlaviam a pozor aj PSOM !!! /dobre teda aj tigre môžu/.

A čo teda za dverami LOCY nájdeš?

Takže späť do TUNELA kde sa rozhodneš, ktoré dvere otvoríš. A kľudne v ňom chvíľku môžeš aj ostať.

Pokoj v sále DUŠA Pevné telo v sále SILA ŽIVOT v sále, kde si dáš s nami vegánsku kávičku, vyberieš si z ponuky zdravých maškŕt, kúpiš legíny, nekonečnú permanentku na šťastie . Na poschodí ŽIVOTA Ta čaká relax zóna, okno do duše 😉. Na poschodí sa môžeš stretnúť so svojim koučom, trénerom, terapeutom, objednať sa na stretko, alebo len tak poklebetiť.

Tento týždeň uzatvárame výber lektorov, budúci zdieľame cvičenia a termíny v rozvrhu, aby ste mali čas sa vyjadriť.

Na záver sa vrátim k svetlu podstatnému na konci tunela. Svetlo priniesli chlapci Adam a Aďko, Maťo a Laci, jogíni-začiatočníci, ktorí výrazne pohli s celou stavbou.

Miestnosti sú vo finále – čaká nás zariadiť kúpeľne – budú konkrétne 4, 7 toaliet, 5 spŕch. Položíme podlahy – založíme zakúpené lustre, došijeme závesy .Postavíme bar a to už tento týždeň!!! Zapneme kávovar … myčku … ventilátory … pomóóóóc —- však toho je ešte🙈 Makáme – a po pravde – sme vyčerpaní, avšak každý deň silnie náš vnútorný pocit, že to bude MEGA. Keď je zle, postavíme sa do stredu tunela. Vidíme svetlo. A cítime… Bude to v decembri. Bude to !!!

MEGA LOCA FAJN.

A FAN.

Neprestávajte nám prosím veriť, veľmi nám to pomáha. A kto dočítal až sem, nech nezabudne – LEŤ A SVIEŤ, AJ KEĎ JE TMA!

stavbyvedúca & inšpektorka BOzP vaše Adriana Zemkova Sylvia Baslarová

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.