Ahojte priatelia, kamaráti naši.

💙
Niektorí z vás už majú svoje dovolenky za sebou a vrátili sa k nám, niektorých to ešte len čaká a niektorí sú s nami pravidelne. :)

Horúce leto v Loce pokračuje aj v auguste a my sme sa rozhodli tradičným krátkym pozdravom spríjemniť vaše dni.
Náš augustový príhovor bude krátky, aby ste medzi kúpaliskom, klimatizáciou a zmrzlinou stihli aj krátky prehľad LOCA NEWS a dobehli nás pozrieť!

AUGUST.

..ten náš Loca končí v septembri. Rozhodli sme sa vychutnať si letné dni a limonády spolu s vami a dať vám možnosť cvičenia za zvýhodnenú cenu aj v auguste. Možnosť zakúpenia letnej permanentky na 10 vstupov vo zvýhodnenej cene 50 EUR vám dávame ako poďakovanie za vašu podporu v letných mesiacoch. Permanentka vo zvýhodnenej cene je platná do 15.9., kedy znova otvoríme našu plnú prevádzku s novými cvičeniami aj s našimi stálicami.

Pripravili sme pre vás novinku z nášho merchu – kvalitné legíny s LOCA potlačou – exkluzívny kúsok si môžete zakúpiť v cene 32 EUR v našej Loce každý deň po 16:00.
A ako vám predmet mohol napovedať, čaká nás nová farba kolekcie MIER 💙💙💙

#electricblue

August bude pre nás v znamení tanca a zábavy a viacerých podujatí v našej Loce aj v Banskej Bystrici, preto vám ako bonus ponúkame aj akciu na cvičenia :

DANCEFIT s Romčou v utorok 17:00
ZDRAVÉ TELO s Alinou v stredu 17:00
TABATA so Sys v piatok 18:00

— všetky tieto cvičenia majú v auguste zvýhodnenú cenu 5 EUR.

 

Na august dočasne pozastavujeme nedeľné cvičenie s Baškou a utorkové relaxačné jógy, ktoré budú v septembri navrátené v novej čarovne hudobne podmanivej podobe.

 

Ostaňte naladené a naladení – viac informácií nájdete na našich sociálnych sieťach.

 

Ďakujeme vám za podporu v júli aj každý deň.

Máme vás rady <3

 

#lavidaloca!

 

About the author : Loca Studio

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.