,,Kedy už bude otvorené??”: zaznela veta našej klientky. Práve táto veta , posledné dva týždne rezonuje v našej blízkosti.

Dnes som sa pohybovala po našom banskobystrickom nákupnom centre. Stretla som Vierku @vierahimmelreich, ktorá mi túto otázku dala.

Ťažko, veľmi ťažko sa odpovedá, keď presnú odpoveď neviete.

Čo ma však dojalo k slzám /áno som žiaľ taká – chválavesmíru s emóciam spätá/ bol Vierkin krásny komentár.

-,,Počkám a veľmi vám držím palce, lebo viem, že sa to oplatí. Už ma volali aj inde, no ja si spravím zatiaľ program a prídem keď otvoríte. Teším sa. Chýbajú mi dievčatá a všetko… “

A teraz s pravdou von :-)

My naozaj nevieme deň, kedy otvoríme. Avšak je pre nás veľmi dôležité poskytovať vám správy, informácie, zdieľať náš LOCA príbeh, lebo ste definitívne jeho súčasťou.

Milý náš klient, klientka, priateľ, kamarát, cvičenec.

Ďakujeme za všetky podnety, otázky, maily, ktoré chodia. Verte , že ani jeden nezostáva nepovšimnutý.

Náš plán bol mať v septembri otvorené. Nebolo by od nás seriózne tvrdiť a presviedčať vás o dátume otvorenia. Nebude to v septembri. Nie je možné to stihnúť. Pokúsime sa minimálne o zabezpečenie jednej sály na cvičenie. Kúpili sme si svoj vlasný priestor. Je to novostavba, ktorá si vyžaduje ďalšie stavebné práce. Všetko robíme vo vlastnej réžii s vlastnými kontaktmi. Budujeme vašu/našu LOCU.

Priestor chceme vybudovať ako trvalé miesto pre ľudí kde nájdete atmosféru, ktorú tvoríme a žijeme aj v reálnom živote .

Cieľom je, aby ste pri cvičení mali svoj komfort, pocit bezpečia, dôvery v prostredie a inštruktorov. Novinkou bude relax zóna a v nej loca pohodička. LOCAfe naša kávička a iné dobroty.

A teda , čo momentálne robíme ?

Tak napríklad :

Ešte pred tým než to tu rozpíšem, jedna otázka:

-,, Viete o niekom , konkrétne o nejakej žene, ktorá šoféruje nákladné vozidlo v dĺžke hádam aj 20 metrov / tak sa nám to zdalo/?“

Včera večer sme leteli diaľnicou D1, aby sme priniesli nové trampolíny. A tie už v LOCE čakajú. A dokonca sme boli tak nedočkavé , že o 0:30 hod v noci sme ich rozložili do priestoru. A my už vieme, že 20 miest na #jumping bude tak akurát.

Náš stavebný plán je pripravený, všetko nakúpené . Rozvrh takmer vo finále.

Inštruktori sa pripravujú na školenia, aby sme mohli priniesť aj pár nových cvičení .

Hodiny pre naše krásne dámy a pánov – jóga pre múdrejších budú pokračovať.

Lektori čakajú , kedy budú môcť pokračovať , tam kde s vami skončili.

Sme si plne vedomí aj situácie, že vy už a hneď cvičiť chcete. Nemôžete čakať a rozbehnete sa cvičiť aj do iných štúdií a priestorov. Áno, nie pre nás je ľahké to vysloviť…

A však v našej krásnej Bystrici je už veľa jedinečných a kvalitných štúdií , ktoré majú našu podporu. Vieme , že prechádzali rovnakou cestou ako my . Ďakujeme, že nám vyslovili svoju podporu.

Veríme, že si nás znovu nájdete a že nás počkáte.

Naša adresa a miesto je pri Kauflande v Radvani na Dlhej ulici č. 10. Príďte skontrolovať stavebné práce :)

S láskou,

vaši

Adriana, Sylvia a Loca inštruktori.

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.