LETO je LOCA!

Ahojte kamaráti, priatelia, naši..
Prichádzame s pravidelným prehľadom na nový mesiac – milovaný letný jún. Loca v lete je čarovná, mení svoju podobu a pred horúcim letom sme pre vás pripravili naozaj intenzívne zážitky.

🌞

LOCATIPS

Dnešným dňom sme pre vás spustili nový koncept, ktorý dlhodobo vedie naša nová súčasť, Lucka Kováčiková – slniečko, karatistka, trénerka, výživová poradkyňa a mnohé iné tituly. Jej projekt RANNÝ KLUB je komplexný, zahŕňa silový tréning, kardio tréning aj poriadne natiahnutie. Pridaj sa do skupiny ranostajov a priprav sa na leto do formy!
Každý pracovný deň okrem pondelka Ťa čakáme na značkách o 6:00.

  • UTOROK Stabilizácie/core
  • STREDA Tabata
  • ŠTVRTOK Silový tréning
  • PIATOK Mobilita a flexibilita

 

Ďalším našim tipom pre vás je program pre Vaše detičky. Pripravte im krásne prázdniny plné zážitkov s letným denným táborom, ktorý sa znova vracia do Locy. V dvoch termínoch, s nadupaným programom a so skúsenými lektormi deti čaká tanec, pohyb, aktivity vo vnútri aj von.
PS : Budú aj prekvapenia…!
Tábor je organizovaný lektorkou s dlhoročnými skúsenosťami s prácou s deťmi, Mgr. Leou Polomskou v našich priestoroch v termínoch 11.7.-15.7. a 25.7.-29.7.2022 v čase 7.30-16.30.
Viac informácií a prihlasovanie u Lei – 0905168124, alebo priamo cez rezervačný formulár.

 

🌞LOCA PODUJATIA🌞

HOT GIRL SUMMER
Naša Mashka si pre vás pripravila poslednú možnosť užiť si sexy prípravu na leto pod jej vedením – špeciálna lekcia High Heels spolu s letným drinkom v cene sa uskutoční už v piatok, 17.6.2022 o 18:00, event si vieš rezervovať cez systém.

Loca BazzAAR
Priprav svoj šatník na leto a príď si po nové kúsky do Locy!
V dňoch 10. a 25.6. sme pre vás pripravili v zmysle slow fashion možnosť kúpy značkových vecí ,,z našej druhej ruky,, za symbolické ceny. Obidva dni od 14:30 v priestoroch Loca môžeš prísť, poskúšať a odniesť si domov srdcový kúsok.
Veci budú dostupné v Loce aj počas otváracích hodín, info a platba na recepcii u LocaGirls.

Letný slnovrat – 21.6.2022 tradičných 108 pozdravov slnku.
Pozývame Vás dať si Váš osobný “challenge” a pokúsiť sa prejsť až za hranice svojich možností. Príďte si preveriť svoju fyzickú, mentálnu aj emocionálnu stránku. Rituálom odcvičenia tejto dlhej série opakovaní pozdravov slnku sa spoločne naladíme na letné dni a novú energiu. Prihlasovanie cez systém spustené už teraz.

 

🌞WELCOME SUMMER – 25.6.2022 🌞

rozlúčka s tradičným rozvrhom a príprava na letné veselosti. V sobotu vás budeme čakať s bazárom, ľadovým čajom a špeciálnou G-Tabatou, ktorú si pre vás pripravili naše Maťa a Sys!
Príď si dať do tela, vychutnať letný ružový alko drink a užiť si chvíle a atmosféru večernej Locy.

LOCA INFO

V mesiaci jún majú detičky možnosť absolvovať kurz aj otvorené lekcie detskej gymnastiky v tradičných časoch, cez letné prázdniny júl-august gymnastika ani detská joga nebudú prebiehať. Znova začíname od septembra.
Na júnový kurz sa môžete prihlásť do 6.6.2022 v systéme, alebo na recepcii.

Rovnako od júla nebudú dočasne prebiehať lekcie s Mashkou, odchádza (na leto) domov. Veríme a želáme si jej skorý návrat, na letné mesiace sme pre vás pripravili tanečné alternatívy s našou Romčou a Dayou vo forme POP-UP eventov a lekcií LatinoFit.

LocaDrink mesiaca

Zatvorte si oči. Predstavte si horúci letný večer, ste po tréningu v Loce, sedíte na terase a dáte si vychladený domáci ľadový čaj…Započúvajte sa do zvuku, ľad cinkol o pohár, kocky praskajú a vám je dobre.
Nekonečne dobre.
LoCafé v júni prináša Domáci IceTea v cene 2,20.
Stačí len prísť a vychutnať! <3

 

Majte krásne dni a príďte sa vyladiť…veď vy viete, kam.

About the author : Loca Studio

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.