INSANITY – skupinové cvičenie, ktoré Ťa privedie k šialenosti

Cvičenie je založené na schopnosti práce s vlastným telom metódou „Max Interval Training“ (Vysokého Intervalového Tréningu), kedy cvičíte cyklus po dobu 3 – 4 minút, za ktorými nasleduje 30 sekundová pauza. Potom jednotlivé cykly opakujete v dĺžke 30-60 minút v závislosti od vášho výkonu.

V čom je INSANITY® iné?

Narozdiel od posilňovne, kedy väčšinou cvičíte 30 sekúnd s maximálnym nasadením a potom 2-3 minúty odpočívate, pri INSANITY cvičíte s maximálnou intenzitou a krátkou dobou odpočinku. Za hodinu tak dokážete spáliť aj 1000 kalórií a dopracovať sa k skvelému telu už za 2 mesiace. Tréning obsahuje prvky rôznych športov ako basketbal, atletika, box a pod. Zároveň pozitívne pôsobí na vašu rýchlosť, silu, obratnosť a ohybnosť čím dokáže byť veľmi zaujímavé aj pre ženy, ktoré sa snažia zhodiť nadbytočné kilá či upraviť svoju postavu.

Ako správne trénovať

INSANITY pozostáva z 10tich tréningov:

  1. Dig Deeper & Fit Test
  2. Plyometric Cardio Circuit
  3. Cardio Power & Resistance
  4. Cardio recovery
  5. Pure Cardio & Cardio Abs
  6. Core Cardio & Balance
  7. Max Interval Circuit & Fit Test
  8. Max Interval Plyo
  9. Max Cardio Conditioning
  10. Max Recovery

Zdroj : Michaela Szilvásová cvičebný portál cvicte.sk

INSANITY WORKOUT si v Loce môžeš zacvičiť každú stredu ráno o 6:30 s našou Simi! V Loce si s Tebou zamakáme na všetkých desiatich tréningoch s odborným návodom, pod naším dohľadom.

Tešíme sa na Teba ♥

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.