Ahojte kamaráti, LocaPeople – vy – chvíľkami aj – naši <3

☀️

Je tu nový mesiac, bláznivý Loca apríl, s ktorým vám chceme ponúkuť všetky naše svety. Pokojné, bláznivé, kávičkové, starostlivé.

 

☀️LOCATIPS☀️

 

Tvoja budúcnosť sa nachádza v Tvojej dennej rutine. Úspešní ľudia robia denne to, čo ostatní len príležitostne. Preto náš tip na tento mesiac je, vytvor si novú rutinu.

RÁNO

 • zobuď sa pred 7:00
 • daj si krátky strečing (návod nájdeš v našich Reels)
 • zopakuj si svoje afirmácie a želania
 • uprac si posteľ, vyvetraj spáleň
 • pusti si ranný playlist (Loca morning by Mashka)
 • umy si tvár studenou vodou a postaraj sa o svoju pleť (SPF!)
 • daj si kvalitné raňajky
 • prvú hodinu dňa vynechaj elektroniku (PC, TV, telefón)

VEČER

 • odlož telefón
 • umy si tvár  a  postaraj sa o ňu
 • umy si zuby
 • nastav si príjemné svetlo a hudbu (Loca evening by Mashka)
 • čítaj si aspoň 15 min
 • priprav si zoznam povinností na ďalší deň
 • ľahni si pred 23:00

 

Nastav si plán a cieľ cvičenia. Príď v apríli aspoň 3x za týždeň. Kombinuj silové cvičenia s pomalými, dynamické so zdravotnými.

 

☀️LOCA PODUJATIA☀️

 

🌿  9.4. Obočie a kávička – ranný workshop s Daryou venovaný starostlivosti o rám tváre, obočiu. Naučíte sa, ako sa oň starať, či a ako ho upravovať a k rannému babskému dopoludniu vám pripravíme akúkoľvek kávičku z našej ponuky. Cena workshopu je 10 EUR, registrácie na našej recepcii alebo tel. u Dashky – 0919 372 807.

 

🌿 BAX pondelky sú späť!

Vaše obľúbené, rýchle a efektívne cvičenie sa vracia v podobe mesačného kurzu, ktorého jednotlivé lekcie sú zamerané na celé telo. Úvodná komplexná lekcia, vrchná časť tela, spodná a kardio s lektorkou Sys Ťa namotivuje k extrémnym výkonom. Na lekcie je možné prihlásenie jednotlivo v cene 6 EUR, prípadne jednorazovo na celý kurz v sume 22EUR. Cvičí sa na podložke, naboso, bez prestávky. Poď do toho s nami! Začíname už 4.4.

 

🌿 DEŇ ZEME – brigáda v okolí Loca s občerstvením a limonádou (aj pivkom:)). Príď si s nami zamakať inak ako cvičením – upraceme okolie Locy, očistíme všetko nepotrebné v Loce, vypočujeme si Tvoje tipy na zlepšenie a spoločne sa nadýchneme. V sobotu v pracovnom Ťa čakáme my, naši lektori a priatelia. Okrem výbornej nálady bude pre Teba pripravený dobrý pocit a permanentka do Locy na 5 vstupov! Registrácia nie je potrebná, stačí len prísť a doniesť si pracovné rukavice. Ostatné pomôcky dodáme. 23.4. od 9:00 do 18:00 kedykoľvek!

 

🌿 JUMPING PINUP DVOJHODINOVKA

Špeciálna bláznivá klasika s pridanou PinUP tématikou – daj si šatku do vlasov, červený rúž, sprav si vlnu a dojdi! 30.4. – sobota – bude naša! Vstupenky na Loca recepcii, počet obmedzený – tú svoju si rezervuj cez systém. 💋

 

LOCAINFO

 

Prosíme Vás o akceptovanie našej politiky v prípade nedostavenia sa. Ak sa nestihnete odhlásiť z lekcie 2 hodiny vopred, je potrebné hodinu uhradiť v plnej sume.

 

🍵LoCafé novinky

Na recepcii sme vám pripravili exkluzívny kolagén a kĺbovú výživu v rôznych chutných príchutiach. Slovenský najpredávanejší klinicky testovaný kolagén s obsahom vitamínu C. 🐠🍊🇸🇰 My samy kolagén užívame pravidelne a okrem toho že nám chutí, vidíme výrazné zlepšenie stavu našich vlasov a pleti. Pri kúpe dvoch kolagénov, tretí dostanete za polovicu! Kolagénový drink vám pripraví aj náš personál v sume 1,80.

 

🍵SECRET MENU

Špeciálny drink, ktorý nenájdete v menu ale naši milí LoCafé people vám ho radi pripravia počas celého mesiaca je … MATCHA <3

Matcha je na prášok pomletý zelený čaj. Sú to najvyššie lístky z prvého zberu. Vychutnaj si svoju matchu vo forme MatchaLatté v sume 2,50. 🌿

Nevieme sa dočkať! Pokoja, drinkov, trampolín, vás.

Príďte.

 

 

About the author : Loca Studio

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.