Ahojte kamaráti, LocaPeople – vy – chvíľkami aj – naši <3

☀️

Je tu nový mesiac, bláznivý Loca apríl, s ktorým vám chceme ponúkuť všetky naše svety. Pokojné, bláznivé, kávičkové, starostlivé.

 

☀️LOCATIPS☀️

 

Tvoja budúcnosť sa nachádza v Tvojej dennej rutine. Úspešní ľudia robia denne to, čo ostatní len príležitostne. Preto náš tip na tento mesiac je, vytvor si novú rutinu.

RÁNO

 • zobuď sa pred 7:00
 • daj si krátky strečing (návod nájdeš v našich Reels)
 • zopakuj si svoje afirmácie a želania
 • uprac si posteľ, vyvetraj spáleň
 • pusti si ranný playlist (Loca morning by Mashka)
 • umy si tvár studenou vodou a postaraj sa o svoju pleť (SPF!)
 • daj si kvalitné raňajky
 • prvú hodinu dňa vynechaj elektroniku (PC, TV, telefón)

VEČER

 • odlož telefón
 • umy si tvár  a  postaraj sa o ňu
 • umy si zuby
 • nastav si príjemné svetlo a hudbu (Loca evening by Mashka)
 • čítaj si aspoň 15 min
 • priprav si zoznam povinností na ďalší deň
 • ľahni si pred 23:00

 

Nastav si plán a cieľ cvičenia. Príď v apríli aspoň 3x za týždeň. Kombinuj silové cvičenia s pomalými, dynamické so zdravotnými.

 

☀️LOCA PODUJATIA☀️

 

🌿  9.4. Obočie a kávička – ranný workshop s Daryou venovaný starostlivosti o rám tváre, obočiu. Naučíte sa, ako sa oň starať, či a ako ho upravovať a k rannému babskému dopoludniu vám pripravíme akúkoľvek kávičku z našej ponuky. Cena workshopu je 10 EUR, registrácie na našej recepcii alebo tel. u Dashky – 0919 372 807.

 

🌿 BAX pondelky sú späť!

Vaše obľúbené, rýchle a efektívne cvičenie sa vracia v podobe mesačného kurzu, ktorého jednotlivé lekcie sú zamerané na celé telo. Úvodná komplexná lekcia, vrchná časť tela, spodná a kardio s lektorkou Sys Ťa namotivuje k extrémnym výkonom. Na lekcie je možné prihlásenie jednotlivo v cene 6 EUR, prípadne jednorazovo na celý kurz v sume 22EUR. Cvičí sa na podložke, naboso, bez prestávky. Poď do toho s nami! Začíname už 4.4.

 

🌿 DEŇ ZEME – brigáda v okolí Loca s občerstvením a limonádou (aj pivkom:)). Príď si s nami zamakať inak ako cvičením – upraceme okolie Locy, očistíme všetko nepotrebné v Loce, vypočujeme si Tvoje tipy na zlepšenie a spoločne sa nadýchneme. V sobotu v pracovnom Ťa čakáme my, naši lektori a priatelia. Okrem výbornej nálady bude pre Teba pripravený dobrý pocit a permanentka do Locy na 5 vstupov! Registrácia nie je potrebná, stačí len prísť a doniesť si pracovné rukavice. Ostatné pomôcky dodáme. 23.4. od 9:00 do 18:00 kedykoľvek!

 

🌿 JUMPING PINUP DVOJHODINOVKA

Špeciálna bláznivá klasika s pridanou PinUP tématikou – daj si šatku do vlasov, červený rúž, sprav si vlnu a dojdi! 30.4. – sobota – bude naša! Vstupenky na Loca recepcii, počet obmedzený – tú svoju si rezervuj cez systém. 💋

 

LOCAINFO

 

Prosíme Vás o akceptovanie našej politiky v prípade nedostavenia sa. Ak sa nestihnete odhlásiť z lekcie 2 hodiny vopred, je potrebné hodinu uhradiť v plnej sume.

 

🍵LoCafé novinky

Na recepcii sme vám pripravili exkluzívny kolagén a kĺbovú výživu v rôznych chutných príchutiach. Slovenský najpredávanejší klinicky testovaný kolagén s obsahom vitamínu C. 🐠🍊🇸🇰 My samy kolagén užívame pravidelne a okrem toho že nám chutí, vidíme výrazné zlepšenie stavu našich vlasov a pleti. Pri kúpe dvoch kolagénov, tretí dostanete za polovicu! Kolagénový drink vám pripraví aj náš personál v sume 1,80.

 

🍵SECRET MENU

Špeciálny drink, ktorý nenájdete v menu ale naši milí LoCafé people vám ho radi pripravia počas celého mesiaca je … MATCHA <3

Matcha je na prášok pomletý zelený čaj. Sú to najvyššie lístky z prvého zberu. Vychutnaj si svoju matchu vo forme MatchaLatté v sume 2,50. 🌿

Nevieme sa dočkať! Pokoja, drinkov, trampolín, vás.

Príďte.

 

 

About the author : Loca Studio

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.