Ahojte priatelia, naši milí.

Prinášame vám niekoľko noviniek, ktoré sme pre vás pripravili na nasledujúci mesiac.
Udalosti posledných dní však zatienili našu realitu, náš mier a hľadáme vnútorný kľud len veľmi ťažko.
Nie sme v rozpoložení zdieľať čokoľvek, avšak rozhovormi a pochopením vás, našich klientov, lektorov, priateľov sme sa zhodli, že najlepšie, čo momentálne môžeme urobiť je prestať v sebe živiť strach a beznádej a snažiť sa byť vo svetle a láske k životu. Takto najlepšie dokážeme pomôcť a podať pomocnú ruku ďalej. Nechceme pred zlom zatvárať oči ale nezabudnúť vidieť aj dobro a tvoriť ho vo svojom vnútri.

✨LOCATIPS✨

Posielame pár tipov, ako pracujeme so stavmi úzkosti a obáv my v Loce.

Šport a príroda, tanec, varenie, pečenie – aktivity, pri ktorých sa cítime nažive. Naplánujte si hodinu denne, ktorá vám prinesie radosť a budete sa sústrediť len jedným smerom.
Nech už je to meditácia, prechádzka, tanec, lekcia v Loce, nájdite si čas a buďte v (seba) láske.

Vyhraďte si čas, kedy budete sledovať správy. Vyberajte si relevantné zdroje, ktoré sledujete. Vzdelávajte sa, študujte históriu, overujte si svoje zdroje. Pozerajte sa aj na pekné veci, umenie, všimnite si svoje okolie a energiu, v ktorej sa nachádzate.

Podajte pomocnú ruku tak, ako môžete.
Viete, alebo aj nie, v Loce pôsobia okrem iných aj dve mladé dievčatá, Daria a Masha. Naše baby sú študentky a popri škole sa venujú svojim hobby, ktoré rozvíjajú do plnohodnotnej kariéry.

Mashka je tanečnica, učí v Loce lekcie High Heels a Twerk, prenajíma si sálu na individuálne lekcie.

Dashka sa venuje ženskej kráse pod svojou značkou xoxo.brows.

Dievčatám pomáhame vecne a materiálne. Ak ich chcete podporiť, príďte na ich lekciu, objednajte sa na svoj termín. My sme sa rozhodli celý výťažok z prenájmu priestorov počas mesiaca marec odovzdať ich rodinám.

Finančne pomôcť môžete aj pomocou transparentných zbierok:

ČLOVEK V OHROZENÍ
MAGNA SLOVAKIA
UNICEF SK

Ďakujeme, že ste náš MIER. Že v ňom zostávate, že ste s nami.

✨LOCA PODUJATIA✨

Už tento víkend sme pre vás pripravili podujatie Oslávte ženskosť.

 

Podujatie Oslávte ženskosť je určené všetkým ženám, ktoré si vážia svoju životnú rolu, milujú pohyb a neboj sa to ukázať. Rovnako sme pre vás znovu vytvorili priestor na duševný a telesný relax pre všetky dámy, ktoré to potrebujú.

5.3.2022 sa môžete tešiť na pilotnú tanečnú hodinu plnú energie a dynamiky, nasledovať bude strečing v podobe jógových pozícií. Podujatie zavŕšime spoločným občerstvením v podobe zdravého brunchu. Ostáva nám posledných pár miest, preto sa zaregistruj a príď si vyzdvihnúť svoj lístok na Loca recepciu.

REGISTRÁCIA

V marci sme si pre vás pripravili aj špeciálnu dvojhodinovku Jarná rovnodennosť – jemná joga s naladením na prichádzajúcu jar. V cene dvojhodinovky bude aj malá pozornosť.
Uložte si dátum do diára, 21.4. :)

Na konci marca – pre vás pripravujeme aj nedeľnú chvíľku poézie v spolupráci s Artforum Banská Bystrica s kávičkou a bábovkou. Viac info na našich sociálnych sieťach.

✨LoCafé SECRET MENU✨

Špeciálny drink, ktorý nenájdete v menu ale naši milí LoCafé people vám ho radi pripravia počas celého mesiaca je … CHAI LATTE <3

Chai latte je teplý mliečny, aromatický a jemne pikantný nápoj. Jeho pôvod leží v tradičnom indickom nápoji masala chai. Pripravuje sa varením čierneho čaju spolu s rôznymi aromatickými bylinkami a koreninami, z ktorých najčastejšie sú škorica, klinček a zázvor. Názov ´chai´ vznikol zo starodávneho pomenovania odvodeného od čínskeho slova pre čaj.

Radi vám ho pripravíme aj s rastlinným mliekom v cene 2,20.

✨

Počas nasledujúceho obdobia budeme aktívne a intenzívne pomáhať aj ďalším ľuďom.
Budeme zdieľať možnosti podpory.
Verte, že častokrát je vašou najväčšou podporou to, že sa navzájom podporíme a posilníme slovom ľudskosti.
Ďakujeme, že Loca je napriek čomukoľvek miestom pokoja a mieru pre každú bytosť .

 

S priateľským pozdravom

Loca Studio
+421 915 803 134
www.loca-studio.sk

About the author : loca.studio.admin

Leave A Comment

Subscribe to newsletter

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Latest videos

Join our mailing list today

Insider offers & flash sales in your inbox every week.

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed porttitor lectus.